Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
O nás

Firma Nábytek Hejda s.r.o. se již po tři generace zaměřuje na výrobu nábytku z masivního dřeva. Léty prověřené zkušenosti a postupy doplňujeme moderními technologiemi. Ruční práce se u nás snoubí s CNC stroji. Díky tomu držíme krok s dobou, ale zároveň dodržujeme tradice léty prověřené. 

Historie firmy

Naše firma staví na dlouholeté rodinné tradici. Již od roku 1932 se několik generací truhlářů věnovalo práci se dřevem. A v návaznosti na tuto tradici vznikla v roce 1991 společnost Nábytek Hejda, s.r.o. Od tohoto roku se firma zaměřila především na výrobu nábytku z masivního dřeva. V tomto zaměření pokračujeme do dnešních dnů.

Z počátku byla výroba zaměřena výhradně na postele. Postupně se rozrůstala až do dnešní podoby širokého sortimentu nábytku. Mimo klasickou nabídku standardizovaných kusů máte v dnešní době také možnost objednat si nábytek na míru dle vlastních představ. K tomu nám mimo jiné dopomohly i moderní technologie, které rozšiřují možnosti výroby.

Přes všechny roky naší existence se snažíme držet krok s dobou. Proto neustále vyhledáváme nové technologie a metody práce s masivním dřevem a snažíme se je implementovat do soukolí našich tradičních postupů. Do roku 2016 jsme do výroby přidali několik menších moderních strojů na opracování dřeva. V roce 2017 jsme zařadili do výroby první CNC obráběcí frézku. Dnes ve výrobním procesu máme několik moderních strojů včetně dvou CNC obráběcích center. Díky pečlivému přístupu k výběru moderních technologiím se neustále posouváme dopředu s jistotou, že kvalita a tradice zůstane zachována.

Dlouhodobě se firma neomezuje pouze na tuzemský trh, naši kvalitu oceňují také v ostatních zemích Evropy (např. v Rakousku, Německu či Holandsku).